Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile AGC arasında işbirliği protokolü imzalandı

antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ile ortak hizmet projesi ve iş birliği protokolü imzaladı. Protokol ile; Büyükşehir Belediyesi’ne ait eski İl Özel İdare binasının arazisinde yer alan 110 m2 kapalı, 96 m2 açık alana sahip bina, AGC Sosyal Tesisi olarak 3 yıllığına AGC’ye ücretsiz tahsis edildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi

“Turizm ve tarımın başkenti Antalya’daki gazeteci meslektaşlarımız her zaman duyarlı davrandılar. Biz yerel yöneticilerin çalışmalarını kamuoyuna duyurma çabası çok. Gazeteci arkadaşlarımızın sosyal tesis olması açısından. eski İl Özel İdare binasının yerinde belediyemize ait yapı, dinlenin ve güzel vakit geçirin. O zaman güzel anılarınız olur. Bu işbirliği protokolünün Antalya’da görev yapan tüm basın emekçilerine hayırlı olmasını diliyorum.”

AGC Başkanı İdris Taş şunları söyledi:

“Antalyalı gazetecilerin böyle bir tesise ihtiyacı vardı. Keyifli bir ortamda çay kahve içebileceğiniz, şehrin sorunlarını konuşabileceğiniz, Sivil Toplum Kuruluşları toplantılarını yapabileceğiniz bir yer bulmaktan mutluluk duyuyoruz. Herkes adına. meslektaşlarım, Muhittin Başkan’a teşekkür ediyorum.”

Başkan Böcek daha sonra basın mensuplarına Büyükşehir Belediyesi Eski Hizmet Binası içinde yer alan Antalya Kent Tarihi Standını gösterdi.

Kaynak: ANKA / Yeni

kabaduz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu