Haber

Başkan Arslan çalışmaları yerinde takip etti

Edremit Belediyesi, Altınkum İlçesi cadde ve sokaklarında yol çalışmalarını sürdürüyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da çalışmaları yerinde inceleyerek gruplara başarılar diledi.

Edremit Belediyesi, yaya ve araç geçişini kolaylaştırmak, ulaşımı daha konforlu hale getirmek için ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Teknik İşler Müdürlüğü’ne bağlı gruplar Altınkum Mahallesi, Çetin Emeç Caddesi, Ege Caddesi, Başşehir Caddesi, 2029 sokak ve temas sokaklarında toplam 10.000 metrekare taş döşeniyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, cadde ve sokakları birbirine geçmeli parke taşlarıyla kaplayan grupları takip etti.

Çalışmaları inceleyen ve çalışanlara hayırlı olmasını dileyen Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Edremit için emek veren meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Edremit’in ulaşımda daha yüksek standartlara ulaşması ve konfor sağlaması için tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu çalışmalar Teknik İşler Müdürlüğümüzün planlaması dahilinde yürütülmektedir. “Altınkum İlçesi’ndeki bu cadde ve sokaklarımızla ilgili çalışmalarımız en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacaktır.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-arakli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu