Haber

Başkan Büyükakın: “Milletimizin sesine her zaman kulak verdik”

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Lideri Doç. Tahir Büyükakın, AK Parti Dilovası, Gebze ve Kandıra İstişare Konseyi toplantısına AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus ile katıldı. Lider Büyükakın, güne İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Dilovası İlçe Belediye Başkanı Hamza Şayir, AK Parti Dilovası Lider Adayı Ramazan Ömeroğlu ve örgüt üyelerinin eşlik ettiği Dilovası istişare toplantısına katılarak başladı. Burada bir konuşma yapan Önder Büyükakın, “Dilovası’na verdiğimiz her sözü tuttuk. Seçildiğimiz günden bu yana elimiz, gözümüz hep buradaydı. Çevrenin korunmasından sağlık hizmetlerine, ulaşımdan altyapı ve üstyapı yatırımlarına kadar birçok alanda önemli adımlar attık. “Allah’ın izniyle her zaman olduğu gibi Dilovası’nın desteğiyle yeni dönemde de şehrimizi daha da ileriye taşımaya devam edeceğiz” dedi.

 

“Ortak Aklın Nimetlerine Her Zaman İnandık ve Uyguladık”

Başkan Büyükakın daha sonra AK Parti Gebze Danışma Kurulu toplantısına katıldı. İlçe Başkanı Recep Kaya ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün hazır bulunduğu toplantıda Başkan Büyükakın, “Biz her zaman istişarenin gücüne ve sağduyunun bereketine inandık ve bunu hayata geçirdik. Gebze ilçemizde altyapı, üstyapı, yol, kavşak gibi çok önemli çalışmalara imza attık. Teşkilatımızla her zaman şehrimizin dört bir yanında çalıştık. “Milletimizin sesine hep birlikte kulak verdik, vermeye de devam edeceğiz” dedi.

 

“Kararlılıkla ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Kandıra İlçe İstişare Kurulu toplantısına da katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, burada yaptığı değerlendirmelerde, “Bizim değerlerimiz ve hedeflerimiz var. Bu değer ve hedefler doğrultusunda el ele, birlik ve beraberlik içerisinde, daha güçlü yarınlara ilerlemek için çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizin ve tabii ki şehrimizin geleceği için birlik ve beraberlik içerisinde kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Toplantıda AK Parti Kandıra Belediye Başkan adayı Erol Ölmez ve İlçe Başkanı Alper Tokgöz de hazır bulunurken, Başkan Büyükakın, “Geçmişten bugüne şehrimize hizmet eden değerli büyüklerimize ve kardeşlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. “Bu yolda bugüne kadar nasıl birlikte geldiysek, milletimize hizmet yolculuğumuzu da omuz omuza sürdüreceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu