Haber

Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir: ‘Herkesin olmak istediği yerdeyiz’

– İsmet Taşdemir: “Herkesin olmak istediği yerdeyiz”

Bodrum FK Teknik Müdürü Taşdemir:

“Bu oyuncu grubuyla bunları yapmaya devam edeceğim”

Trendyol 1. Lig’in 23. haftasında Altay ile karşılaşacak MUĞLA – Bodrum FK hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör İsmet Taşdemir, kısıtlı imkanlarla mücadele ettiklerini belirterek, “Bu seviyede herkesin istediği yerdeyiz. Bunun takdir edilmesi gerektiğini görüyorum ama eleştiriliyor. Amatörden beri burada olan oyuncularımızla mücadele ediyoruz. “

Trendyol 1. Lig’in 23. hafta mücadelesinde Bodrum FK, 18 Şubat Pazar günü saat 13.30’da İzmir temsilcisi Altay’ı konuk edecek. Yalıçiftlik İsmail Altındağ Tesisleri’nde maçın hazırlıklarını sürdüren yeşil-beyazlı ekipte sakatlanan Süleyman, Erkan ve kaleci Sousa Altay forma giyemezken, sakatlanan Kenan’ın durumunun ise yarın belli olacağı belirtildi. maç günü. Ligde play-off hattında 39 puanla 4. sırada yer alan Bodrum FK, taraftarı önündeki maçı kazanarak 3 puana ulaşmak istiyor.

“Bu oyuncu grubuyla bunları yapmaya devam edeceğim”

Ligde iyi bir yerde olduklarını ve oyuncu grubuyla iyi işler yaptıklarını belirten Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, “Bu ligin zorluğunu biliyoruz. Her maçın hikayesinin farklı olduğunu biliyoruz. Altay” dedi. Altyapısı yeterli ve her zaman genç oyuncu çıkarabilen bir takım, son maçlarını izledik, inanılmaz istekliler, istekle oynuyorlar, zor bir maç olacak ama bizim de bizimkine benzer bir gidişatımız var. Bunu devam ettirebilmek için bu maçta kazanabileceğimiz oyunu ve çabayı göstermemiz gerekiyor. Bu maçlar çok kolay gibi görünüyor ama çok zor maçlar. Son atışlarımızda sıkıntı var ama biz bu işin içindeyiz. Var olduğumuz ve mücadele ettiğimiz dönemde bu sorunu hep yaşadık. Bunu kendi adımıza çözemedik. Bazen maçlardan sonraki tepkileri görüyorum ve maçlarla kendim bağdaştıramıyorum. Çünkü kısıtlı kaynaklarımızla, herkesin bu seviyede olmak istediği yer. Bunun takdir edilmek yerine eleştirildiğini görüyorum. Amatör günlerinden beri burada olan oyuncularımızla mücadele ediyoruz. . Bu çabadan gerçekten keyif alıyoruz. Biz de gol kaçırıyoruz ama Celal başta olmak üzere bu oyuncuların bize çok katkısı oldu. 2 gol kaçırmış olabilirler, 2 pas yapmamış olabilirler ama geçen sene şampiyon olup final oynadığımızda arkadaşlarımızla birlikte oynadık. Eğer hala bu yarışın içindeysek, çoğunluğun hoşlanmadığı bir oyuncu grubuyla karşınızdayız. Bunları bu oyuncu grubuyla yapmaya devam edeceğim. Öncelikle çok karakterli bir oyuncu grubum var. Eksikleri olabilir ama büyük bir çaba ve takım çalışmasıyla eksikliklerini tamamlamaya çalışan ve başarılı olmaya çalışan bir oyuncu grubum var. Bu oyuncu grubuyla çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. İnşallah hedeflediğimiz yolda iyi bir şekilde ilerleyeceğiz” dedi.

Takımın tecrübeli oyuncularından Mosah Mohammed, “Tabii ki istediğimiz puanları alıyoruz ama play-off çizgisinde kaldığımız sürece bu şu an için yeterli gibi görünüyor ama biz de istiyoruz” dedi. Daha fazlası. Her oyuncumuz elinden gelenin en iyisini yaptığı gibi ben de en iyisini yapmaya çalışıyorum. Altay’a karşı kazanmak istiyoruz. Ben de bu konuda çok iddialıyım.” “Heyecanla ilk golümü bekliyorum, umarım atarım ama atmazsam da kim atarsa ​​atsın önemli olan 3 puandır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu