Haber

Bodrum Torba Limanı’nda Çöp Konteynerlerinin Etrafında Tespit Edilen Atıklar

Bodrum

Temiz bir Bodrum için yaz sıcağına rağmen çalışmalarını aksatmamaya özen gösteren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin görevlerini hızlı ve konforlu bir şekilde yerine getirebilmesi için Bodrum’da yaşayan vatandaşların çevre kurallarına uyması gerekliliğine vurgu yapan Yetkililer, duyarlı vatandaşların ortak çabalarıyla temiz bir çevre oluşturulabileceğinin altını çizdi.

Hem karada hem de denizde yürütülen temizlik çalışmaları özveriyle devam ederken, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bu tür görüntülerin Bodrum’a yakışmadığını, havaların ısınmasıyla birlikte sağlığa zarar veren durumların ortaya çıkacağını belirtti.

Bodrum genelinde Temizlik İşleri Müdürlüğü gruplarının yıkama, süpürme, bölgeleme, torbalama, çöp toplama faaliyetlerinin yanı sıra; İşletme önü, sahiller, yürüyüş yollarının temizliği ve pansumanların değiştirilmesi ve çöp konteynırlarının boşaltılması konularında çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Atık toplama günleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0(252) 363 94 00 numaralı telefondan “Alo Atık Hattı”nı arayabilirler.

Kaynak: ANKA / Yeni

suruchaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu