Teknoloji

Büyük sürprizlere hazır olun: Netflix, Cobra Kai 6. sezon tarihini ve bölüm sayısını açıkladı

Geçtiğimiz aylarda Cobra Kai’nin final sezonu ile sona ereceği haberi dizinin hayranlarını oldukça üzmüştü. Ancak Netflix, yeni yaptığı açıklamayla dizinin son sezonunun tam 15 bölüm olacağını açıklayarak hayranları bir nebze de olsa mutlu etmeyi başardı.

Dizinin resmi X hesabında paylaşılan gönderide, “Bir efsanenin sonu büyük bir finali hak eder. 15 bölüm. Üç kısımlık bir etkinlik. Her şey 18 Temmuz’da başlıyor” ifadeleri kullanıldı. Hesap ayrıca hayranların iştahını kabartmak için Cobra Kai 6. sezondan bazı görüntüler paylaştı.

Buna göre final sezonu 3 kısım halinde yayınlanacak. İlki 18 Temmuz 2024’te, ikincisi 28 Kasım’da, üçüncü ve son kısım ise 2025’in başlarında yayınlanacak. Dizinin her kısmı 5’er bölüm olacak. Yani 2024’te 10 bölüm ve 2025’te ise 5 bölüm daha yayınlanacak.

Netflix’in açıkladığına göre, oyuncular final sezonu için heyecanlı. Cobra Kai’nin Vadi’den elenmesiyle, senseiler ve öğrencilerin karatenin dünya şampiyonası olan Sekai Taikai’de yarışıp yarışmayacaklarına ve nasıl yarışacaklarına karar vermesi gerekiyor. Yardımcı programcı Hayden Schlossberg’in belirttiğine göre, bu, işleri bir sonraki seviyeye taşıyor.

6. sezonun oyuncu kadrosunda Ralph Macchio, William Zabka, Martin Kove, Xolo Maridueña, Jacob Bertrand, Mary Mouser, Tanner Buchanan, Peyton List, Gianni DeCenzo, Courtney Henggeler, Vanessa Rubio, Dallas Dupree Young, Yuji Okumoto, Alicia Hannah-Kim, Griffin Santopietro ve Oona O’Brien yer alıyor. John Kreese’i canlandıran Kove’un söylediğine göre, yeni sezonda izleyicilerin bayılacağı pek çok sürpriz var. Ayrıca Miguel Diaz’ı canlandıran Maridueña da Kreese ile aynı fikirde.

Dizinin yapımcıları hayranlarına yazdıkları bir mesajda, “Cobra Kai’deki ilk gün hedefimiz her zaman diziyi kendi istediğimiz şekilde bitirmek ve Vadi’yi her zaman hayal ettiğimiz zaman ve yerde bırakmak oldu. Bu nedenle, bu başarıyı büyük bir gurur ve minnettarlıkla duyurabiliyoruz… Bu fandom için acı tatlı bir gün olsa da Miyagiverse hiç bu kadar güçlü olmamıştı” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu