Haber

Neden feribot yok? Feribot seferleri ne zaman başlayacak? Feribotlar iptal mi oldu?

Hava muhalefeti nedeniyle bazı dönemlerde iptal edilen vapur seferleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2 Şubat Perşembe günü yaptığı duyuruyla da gündeme geldi. İstanbul’da sabah saatlerinde başlayan lodos ve fırtına ulaşımı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Vatandaşlar vapur seferlerinin olup olmayacağını merak ediyor. Peki neden vapur seferleri yok? Feribotlar iptal mi oldu? Feribot seferleri ne zaman başlayacak? Detaylar burada…

NEDEN FERİBOT YOLCULUĞU YOK?

Şiddetli güneybatı İstanbul’da hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. İstanbul’da güneybatı yönü nedeniyle bazı vapur seferlerinin yapılamadığı açıklandı. İBB’den yapılan açıklama şöyle:

Şehir Hatları’nın internet sitesinden yapılan duyuruda, Maltepe-Adalar, Bostancı-Karaköy-Kabataş ve Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş seferlerinin hava muhalefeti (lodos) nedeniyle yapılamadığı kaydedildi.

Sehirhatlari.istanbul/tr/iptal-seferler sayfasından Lodos nedeniyle uçuşlarda iptal ve rötar olabileceği, anında güncellenen iptal edilen seferlerin öğrenilebileceği belirtildi.

FERİBOT GEMİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İstanbul’da deniz ulaşımının ne zaman başlayacağına dair il sınırlarından resmi bir açıklama yapılmadı. Bahisle ilgili resmi bir açıklama olursa haberimizde yer vereceğiz.

haber-ozvatan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu