Haber

Seks oyuncağı kutusunda bulunan kafatasına 15 yıl hapis

İspanya’dan Carmen Merino adlı 64 yaşındaki bir kadın, seks oyuncaklarını evinde tutmak istemediğini söyleyerek komşusu Mari’ye bir kutu emanet etti. Kutu kokmaya başladığında Mari kutuyu açtı ve seks oyuncaklarının dışında çürüyen kafatası kemikleri gördü. Teze göre Mari’nin durumu polise bildirmesinin ardından kafatası kemiklerinin Merinos’un eşi Jesus Maria Branda’ya ait olduğu belirlendi.

Merino, çıkarıldığı mahkemede verdiği ifadede, evinde kalması için bir kutu seks oyuncağını komşusuna teslim ettiğini söyledi. Eşini öldürdüğü suçlamalarını reddeden Merino, “Seks oyuncakları doğum günümde aldığım hediyelerdi. Birinin gelip onu bulması beni utandırdığı için Mari’den saklaması için yalvardım” dedi.

15 YIL HAPİS

Daily Mirror’dan Natalia Penza ve Rachel Hagan’ın haberine göre, Merino, eşinin kendi isteğiyle ortadan kaybolduğunu ve cinayetle hiçbir ilgisinin olmadığını ifade etti. Cantabria Bölge Mahkemesi’nin Merino’yu Şubat 2019’da eşini öldürmekten suçlu bulmasının ardından duruşma dün devam etti. Mahkeme dün Merio’nun 15 yıl hapis cezasına çarptırıldığını duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu