Teknoloji

Sıra tabanlı taktik oyunu Redemption Reapers’ın PS5 versiyonu duyuruldu

 
Yayıncı Binary Haze Interactive ve geliştirici Adglobe, strateji rol yapma oyunu Redemption Reapers’ın PlayStation 5 sürümünü duyurdu. Oyunun PlayStation 4 sürümüne sahip olan kullanıcılar, PS5 sürümüne ücretsiz olarak yükseltebilecekler. Fiziksel sürümler ve PS5 sürümü, Nisan sonundan Temmuz başına ertelendi.
 
Sıra tabanlı taktiksel rol yapma deneyimi
 
 
 
Grubumuzu toplayıp bu tehlikeleri aşmaya çalıştığımız karanlık bir atmosfere sahip bu yapımda tehlikelerle dolu bir dünyaya savruluyoruz. Oyunda hem strateji hem de rol yapma unsurları bulunuyor. Bu bağlamda ekibimizle birlikte rakiplere karşı çeşitli stratejiler geliştirebiliyor ve farklı silahları gruba dahil edebiliyoruz. Bu silahları ve eşyaları da geliştirebilir ve yükseltebiliriz.
 
Redemption Reapers şu anda Steam üzerinden Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PC için dijital olarak mevcuttur. Oyunun Steam fiyatı ise 650,99 TL. Ayrıca, genel kullanıcı incelemeleri karışıktır.
 
Öte yandan oyuna yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile oyun kararlılığı yeniden ayarlandı, kolay mod eklendi, New Game+ eklendi, kullanıcı arayüzü değişiklikleri yapıldı ve daha fazlası oyuna dahil edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu