Haber

Tescilli güzel Didem Uzel’in yurt dışındaki açıklamalarına tepkiler geldi!

Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinde görüntülenen Didem Uzel çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yurt dışına gidenler ve oraya yerleşen ünlüler hakkında açıklamalarda bulunan Didem Uzel, kısa sürede eleştirildi.

Didem Uzel hayatımıza tatlılık yarışıyla girdi.

Doktorlar, İki Aile, Nadı gibi dönemin tanınmış dizilerinde rol alan Uzel, sonrasında uzun süre ekranlarda yer almadı.

Uzel, 1993 yılında Best Model of Turkey yarışmasında ikinci olmuş, 1994 yılında Avrupa Pleasant yarışmasında ikinci olmuştur.

Uzun süredir Amerika’da yaşayan ve pandemiyle birlikte ülkeye dönen Didem Uzel, yaptığı açıklamalarla tepki çekti.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülenen ve gazetecilerin sorularını yanıtlayan eski 2. Miss Turkey’in yurtdışındaki açıklamalarına yorumlar yağdı.

Son dönemde ünlü isimlerin yurtdışına çıkıp orada yaşamasının yanlış olduğunu söyleyen Uzel, aynı zamanda korumamız gereken bir topraklarımız olduğunu da vurguladı.

Didem Uzel: “Son zamanlarda yurt dışına çıkmayı önerenler oluyor.

“Yıllardır yurt dışında yaşıyorsunuz, buna ne diyorsunuz?” “Çok yetenekli gibi görünüyor değil mi? Yurt dışında kolay değil. Türkiye’den kaçıyorsunuz ama kaçmayın. Burası gerçekten belli bir noktadan sonra geri döneceğiniz yer” dedi.

“Sizin korumanız gereken topraklarınız var. Ben de gidebilirim ama ben buradan hiç ayrılmadım ve ayrılmayacağım. Gidip kaçmanın etkisi yanlış. Gidin deneyin. Amerika adına konuşursam, onun beslenmesini sağlayamaz.” Kendi vatandaşları ne yapacaklar orada? Hayaller güzel ama gerçekler de var.”

Bu açıklamaların ardından tepkiler gecikmedi!

?

?

Bu yoruma verilen yanıt;

?

Bu yoruma anında yanıt geldi!

?

Böyle bir iddia da var.

Destekçiler…

haberdumlupinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu