Teknoloji

Türk Telekom’dan sporseverlere özel limitsiz fiber internet ve Tivibu Go kampanyası

Türk Telekom, ‘Sporsever İnternet’ kampanyasıyla, limitsiz fiber internet ve spor içerikleriyle dolu Tivibu Go’yu bir ortada avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Türkiye’nin başkan bilgi ve irtibat teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni müşterileri için ‘Sporsever İnternet’ kampanyasını başlattı. Yeni kampanyayla müşteriler, Tivibu Go Muhteşem Paket’e 24 ay boyunca avantajlı fiyatlarla sahip olurken sporda güçlü içeriklerin de keyfini çıkarıyor. Tivibu Go paketinde yer alan spor içeriklerine ek olarak, kampanya ile birlikte Harika pakette yer alan yerli-yabancı kanallar, sinema, belgesel ve çocuk içeriklerine de erişim hakkı sağlanıyor. Müşteriler, 24 ay taahhüt karşılığında kampanyadan 1000 Mbps’ye varan fiber sürat seçenekleriyle yararlanabiliyor.

Birbirinden heyecanlı spor müsabakaları ve yarışlar Tivibu Go’da

Türk Telekom, dijital TV platformu Tivibu Go ile web’den, cepten ve tablet üzerinden yeni kuşak bir TV tecrübesi yaşatıyor. İnternet olan her yerde, vakit ve yerden bağımsız Tivibu Go’nun varlıklı içeriklerine erişilebiliyor.

Tivibu Go ile sporseverler, Türkiye’den ve dünyadan futbol ve basketbol maçları, otomobil ve motor yarışları, tenis ve golf müsabakaları üzere çeşitli etkinliklerle, dolu dolu spor keyfi yaşıyor. NBA, ATP, MotoGP, Formula 1 üzere seçkin memleketler arası tertiplerin yanı sıra Serie A, La Liga, FA Cup ve Bundesliga’daki heyecanlı maçları kaçırmadan takip edebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu