Haber

Avrupa-Akdeniz Mükemmellik Ödülleri Roma’da Sahiplerini Bulacak

Avrupa-Akdeniz Mükemmellik Ödülleri Roma’da sahiplerini bulacak. Ödül törenine Fatih Terim, Ergin Ataman, Javier Zanetti, Dino Zoff vb. isimler katıldı. sporDünyanın ünlü isimleri de davet edildi.

Avrupa-Akdeniz bölgesindeki çalışmalarıyla uluslararası fark yaratan, barışa, dostluğa ve kültüre katkı sağlayanların çabaları ilk kez E-Novation Vakfı tarafından düzenlenen “Avrupa-Akdeniz Mükemmellik Ödülleri” ile taçlandırılacak. Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti. Başkent Roma’da gerçekleştirilecek ödül töreni siyaset, diplomasi, iş dünyası, moda, sanat ve spor dünyasından pek çok ünlü ismi bir araya getirecek.

E-Novation Vakfı Başkanı Massimo Lucidi ise şunları söyledi: “Bugün, saygı kültürünü yayan, insanlar arası iş birliğini yücelterek toplumun gelişimine katkıda bulunan örnek insanlara, yani elçilere her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Avrupa’da ve daha genel olarak Akdeniz’i de içeren bu bölgede sonsuz fırsatlar var.” “Yeni nesillerle birlikte değerlendirilmesi ve korunması gereken gizli kaynaklar var” dedi.

Büyük ödül töreni 7 Aralık’ta Roma’da yapılacak

Avrupa-Akdeniz Mükemmellik Ödülleri, 7 Aralık’ta Roma’nın kalbindeki tarihi Campidoglio binasında yapılacak. Gecede ödüller; İş, siyaset, sanat, moda ve spor dünyasından önemli isimlerin katılacağı törenle sahiplerini bulacak.

Törene, Türkiye ve İtalya’da teknik direktör olarak görev yapan Fatih Terim, İtalya’nın Monte dei Paschi di Siena basketbol takımında başarılı antrenörlük dönemi geçiren Ergin Ataman, eski efsanelerden Inter’in efsane ismi İtalyan kaleci Dino Zoff katıldı. kaptan Javier Zanetti, Corriere dello Sport gazetesi genel yayın yönetmeni Ivan Zazzaroni, Arjantinli efsane yıldız oyuncu Maradona’yı Napoli’ye transfer eden lider Corrado Ferlaino ve İtalyan Milli Takımı Başkanı Gianfranco Coppola gibi spor camiasının değerli isimleri Spor Yazarları Derneği davet edildi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu